Більше новин img

Х Книжковий Арсенал оголосив програму

4.06.21
  • Програма

Х Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал оприлюднив Програму — до неї увійшла 261 подія, що відбудеться на 34 тис. м² історичної будівлі та на подвір’ї Мистецького арсеналу в Києві. Квитки на Х Книжковий Арсенал тільки онлайн.

Ювілейний Книжковий Арсенал стартує в середу, 23 червня і, за традицією, ключовою подією відкриття стане церемонія оголошення переможців конкурсу «Найкращий книжковий дизайн». Фестиваль транслюватиме подію наживо і всі охочі, навіть ті, хто не потрапить в цей день на відкриття, дізнаються про найкрасивішу книжку, яка представлятиме Україну на світовому конкурсі.

Продовжить відкриття презентація книжки «Велика президентка маленької країни. Історія Далі Грибаускайте» за участі авторки Дайви Ульбінайте, а також самої героїні — президентки Литви Далі Грибаускайте.

А на завершення у день відкриття — подія Письменницької програми Сергія Жадана «Вголос. Про себе» — концерт українсько-німецької дружби «Співочі кажани» за участі, власне, куратора програми, а також його німецьких друзів Владіміра Камінера і Юрія Гуржи. Співорганізатором концерту є Goethe-Institut в Україні. Усі події програми «Вголос. Про себе» відбуватимуться щодня увечері на вуличній сцені Книжкового Арсеналу.

Фокус-тема Фестивалю О П Т И М І С Т И С К Е П Т И К И та її куратор Ростислав Семків представляють 8 подій, зокрема і титульну лекцію Оксани Забужко «Оптимізм української історії».

 

Програма для дітей та підлітків — наймасштабніша на Книжковому Арсеналі. Кураторка Юлія Козловець дала їй назву «Досвід відсутності досвіду». До програми увійдуть 56 подій — перформансів, зустрічей з письменниками, майстер-класів та лекцій для дітей та батьків. Задля безпеки вся дитяча частина фестивалю винесена на двір Мистецького Арсеналу — там розбудовується ярмарок дитячої літератури та дитяча сцена.

Музична програма Люби Морозової «Сім струн для Дядька Михайла» представлена 4 концертами сучасної класичної музики.

Візуальна складова Книжкового Арсеналу складається з 14 виставкових проєктів, з них варто увиразнити «Шкільну цигейку» Влади Ралко й «Український колаж» Євгена Карася, Олександра Ляпіна та Олега Василенка.

Незмінною частиною Книжкового Арсеналу є Ветеранський намет — місце, де широко представлена література українських авторів, що боронили чи боронять Україну в російсько-українській війні.

Партнери ювілейного Книжкового Арсеналу: компанія Visa та Фонд Zagoriy Foundation.

Письменницьку програму Сергія Жадана підтримала компанія Uklon, співорганізатором Програми для дітей та підлітків виступив Український інститут книги.

Акредитація для ЗМІ — за посиланням. Зверніть увагу, що її буде закрито 11 червня. 

*Право на пільговий квиток мають школярі віком від 12 років, студенти (на вході необхідно пред’явити дійсне посвідчення).

Право на безкоштовний вхід в будь-який день протягом всіх часових слотів мають:

  1. Діти до 12 років, дорослі та діти з інвалідністю 1-2 категорії**;
  2. учасники бойових дій**;
  3. люди літнього віку**;
  4. музейні працівники**;
  5. власники абонементів Мистецького арсеналу на 2020 та 2021 рік;
  6. власники карток ICOM та CIMAM.

Зверніть увагу!
з 9 до 10 на Книжковому Арсеналі — безпечна година відвідування лише для людей пільгових категорій: пенсіонерів, людей з інвалідністю, ветеранів АТО.

** За наявності дійсного посвідчення, яке необхідно пред’явити на вході.

Важливо!

Квитки на Х Книжковий Арсенал у продажу онлайн. Вони продаються послотово і дають відвідувачам змогу увійти на Фестиваль лише в окремий часовий проміжок окремого дня. Перебувати на Книжковому Арсеналі можна без обмеження часу.

Ці заходи Мистецький арсенал — організатор Фестивалю — вживає, щоб убезпечити відвідувачів та учасників, запобігти чергам та скупченням людей.

У 2019 році Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» отримав звання «Найкращий літературний фестиваль світу». Його місія — створювати такі взаємодії між людьми, спільнотами, інституціями, коли поєднання естетичного переживання та інтелектуального включення в контексті книги посилює спроможність людини та суспільства.