Програма

Програма

Цьогоріч  Х Книжковий Арсенал —  це 261 подія, що відбудеться на 34 тис. м² історичної будівлі та на подвір’ї Мистецького арсеналу в Києві.

 

Ювілейний Книжковий Арсенал стартує в середу, 23 червня і, за традицією, ключовою подією відкриття стане церемонія оголошення переможців конкурсу «Найкращий книжковий дизайн». Фестиваль транслюватиме подію наживо і всі охочі, навіть ті, хто не потрапить в цей день на відкриття, дізнаються про найкрасивішу книжку, яка представлятиме Україну на світовому конкурсі.

Партнери ювілейного Книжкового Арсеналу: компанія Visa та Фонд Zagoriy Foundation.

Письменницьку програму Сергія Жадана підтримала компанія Uklon, співорганізатором Програми для дітей та підлітків виступив Український інститут книги.

Акредитація для ЗМІ — за посиланням. Зверніть увагу, що її буде закрито 11 червня. 

*Право на пільговий квиток мають школярі віком від 12 років, студенти (на вході необхідно пред’явити дійсне посвідчення).

Право на безкоштовний вхід в будь-який день протягом всіх часових слотів мають:

  1. Діти до 12 років, дорослі та діти з інвалідністю 1-2 категорії**;
  2. учасники бойових дій**;
  3. люди літнього віку**;
  4. музейні працівники**;
  5. власники абонементів Мистецького арсеналу на 2020 та 2021 рік;
  6. власники карток ICOM та CIMAM.

Зверніть увагу!
з 9 до 10 на Книжковому Арсеналі — безпечна година відвідування лише для людей пільгових категорій: пенсіонерів, людей з інвалідністю, ветеранів АТО.

** За наявності дійсного посвідчення, яке необхідно пред’явити на вході.

Важливо!

Квитки на Х Книжковий Арсенал у продажу з 8 червня і лише онлайн. Вони продаватимуться послотово і даватимуть відвідувачам змогу увійти на Фестиваль лише в окремий часовий проміжок окремого дня. Перебувати на Книжковому Арсеналі можна без обмеження часу.

Ці заходи Мистецький арсенал — організатор Фестивалю — вживає, щоб убезпечити відвідувачів та учасників, запобігти чергам та скупченням людей.

Розклад подій