Волонтери

Волонтери

Ми пишаємося тим, що кожного року до команди фестивалю долучається багато справжніх професіоналів своєї справи, які протягом п’яти днів Книжкового спрямовують свій час, енергію та натхнення на те, аби фестиваль був проведений якнайкраще.

Ми потребуємо вашої допомоги в багатьох питаннях — у комунікації з відвідувачами та учасниками фестивалю, забезпеченні безперервної робити сцен та інформаційних пунктів, у фотографуванні та супроводі гостей, слідкуванні за дотриманням карантинних норм та правил безпеки відвідувачами.

Бути волонтером на Книжковому Арсеналі — це:

  • відвідувати події найкращого інтелектуального фестивалю країни протягом всіх п’яти днів фестивалю;
  • попрацювати пліч-о-пліч із професійною командою Мистецького арсеналу та побачити, як масштабний міжнародний фестиваль функціонує зсередини;
  • отримати нові знайомства та навіть знайти нових друзів серед команди однодумців — команди волонтерів Книжкового Арсеналу;
  • поспілкуватись із зірками міжнародної літературної сцени;
  • і ще багато іншого!

У 2023 році Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» відбуватиметься з вечора 22 (офіційне відкриття) до 25 червня включно. За 5 днів від дня оголошення набору волонтерів ми отримали більше 200 заявок від вас!
Ви перевершили всі наші очікування, тож ми закриваємо форму для реєстрації. Дякуємо за такий відгук ❤️

Перед початком фестивалю ми обов’язково зустрінемось і проведемо для вас тренінги, під час яких ви зможете ознайомитися з простором, правилами перебування та безпеки, дізнатися про особливості фестивалю та його залаштунки.

  • Волонтери
    Волонтери

    Фото: Максим Горбацький © ДП НКММК Мистецький арсенал