Проєкти

Проєкти

Спеціальна програма для видавців з України та сусідніх країн

Програма передбачає участь видавців, редакторів, менеджерів з прав та літературних агентів з України та сусідніх країн у Франкфуртському книжковому ярмарку та серію інтенсивних тренінгів і нетворкінгових можливостей.

Детальніше про проєкт
Підлітковий проєкт Антитвір

«Антитвір» — освітній проєкт Мистецького арсеналу, започаткований 2018 року як підлітковий літературний конкурс у межах Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

Детальніше про проєкт
Найкращий книжковий дизайн

Конкурс «Найкращий книжковий дизайн» було започатковано в 2016 році Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал» в співпраці з Goethe-Institut в Україні за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку та фонду «Buchkunst». Переможці конкурсу представляють український книжковий дизайн у міжнародному змаганні, яке організовує німецький фонд Buchkunst; також книжки-переможці експонуються на міжнародних книжкових ярмарках у Ляйпцигу і Франкфурті. У 2021 році конкурс буде проведено вшосте.

Детальніше про проєкт
Література на експорт

Міжінституційний проєкт Мистецького арсеналу й House of Europe

Проєкт сприяє налагодженню ефективних зв’язків українських видавців із закордонними бізнес-партнерами та інтеграції українського літературного процесу у світовий.

Детальніше про проєкт
Спеціальна програма подій на Вільнюському книжковому ярмарку

Книжковий Арсенал представляє спеціальну програму подій на Вільнюському книжковому ярмарку у співкураторстві з Литовським інститутом культури.

Детальніше про проєкт