Проєкти

Проєкти

Спеціальна програма для видавців з України та сусідніх країн

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» спільно з Франкфуртським книжковим ярмарком та Goethe-Institut в Україні організовують Спеціальну програму для видавців з України та сусідніх країн на Франкфуртському книжковому ярмарку – 2022.

Детальніше про проєкт
День України на Челтнемському літературному фестивалі

У межах «Сезону культури Британія/Україна» за підтримки Британської Ради та Українського інституту на Літературному фестивалі у Челтнемі відбудеться серія подій — День України — від Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» у співкураторстві з Челтнемським літературним фестивалем.
Детальніше про проєкт

Література на експорт

Міжінституційний проєкт Мистецького арсеналу й House of Europe

Проєкт сприяє налагодженню ефективних зв’язків українських видавців із закордонними бізнес-партнерами та інтеграції українського літературного процесу у світовий.

Детальніше про проєкт
Підлітковий проєкт Антитвір

«Антитвір» — освітній проєкт Мистецького арсеналу, започаткований 2018 року як підлітковий літературний конкурс у межах Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». 

Детальніше про проєкт
Найкращий книжковий дизайн

Конкурс «Найкращий книжковий дизайн» було започатковано в 2016 році Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал» в співпраці з Goethe-Institut в Україні за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку та фонду «Buchkunst». Переможці конкурсу представляють український книжковий дизайн у міжнародному змаганні, яке організовує німецький фонд Buchkunst; також книжки-переможці експонуються на міжнародних книжкових ярмарках у Ляйпцигу і Франкфурті. У 2021 році конкурс буде проведено вшосте.

Детальніше про проєкт
Book Pitch

Проєкт Book Pitch було започатковано у 2020 році Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал» та Одеським міжнародним кінофестивалем. Мета книжкового пітчингу — знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні фільми. Переможці отримують призи від Книжкового Арсеналу та ОМКФ, а також нагоду представити свій твір найкращим українським продюсерам і режисерам.

Дізнатися більше