Проєкти

Проєкти

Підлітковий проєкт Антитвір

«Антитвір» — освітній проєкт Мистецького арсеналу, започаткований 2018 року як підлітковий літературний конкурс у межах Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

Детальніше про проєкт
Найкращий книжковий дизайн

Конкурс «Найкращий книжковий дизайн» було започатковано в 2016 році Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал» в співпраці з Goethe-Institut в Україні за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку та фонду «Buchkunst». Переможці конкурсу представляють український книжковий дизайн у міжнародному змаганні, яке організовує німецький фонд Buchkunst; також книжки-переможці експонуються на міжнародних книжкових ярмарках у Ляйпцигу і Франкфурті. У 2021 році конкурс буде проведено вшосте.

Детальніше про проєкт
Література на експорт

Міжінституційний проєкт Мистецького арсеналу й House of Europe

Проєкт сприяє налагодженню ефективних зв’язків українських видавців із закордонними бізнес-партнерами та інтеграції українського літературного процесу у світовий.

Детальніше про проєкт
Book Pitch

Проєкт Book Pitch було започатковано у 2020 році Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал» та Одеським міжнародним кінофестивалем. Мета книжкового пітчингу — знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні фільми. Переможці отримують призи від Книжкового Арсеналу та ОМКФ, а також нагоду представити свій твір найкращим українським продюсерам і режисерам.

Детальніше про проєкт
Спеціальна програма подій на Вільнюському книжковому ярмарку

Книжковий Арсенал представляє спеціальну програму подій на Вільнюському книжковому ярмарку у співкураторстві з Литовським інститутом культури.

Детальніше про проєкт