Квитки

Квитки

Мистецький арсенал піклується про ваше здоров’я та безпеку під час Книжкового Арсеналу. Саме з цією метою, щоб запобігти поширенню COVID-19, цьогоріч запроваджено продаж квитків онлайн та по часових слотах. Це дасть змогу відвідувачам краще планувати свій час, а організаторам контролювати кількість людей на території проведення фестивалю.

 • Зверніть, будь ласка, увагу: цьогоріч продаж квитків здійснюється виключно онлайн! Придбати квитки в касі буде неможливо. Абонементи на всі дні фестивалю не надаються.

Як це працює?

Ви обираєте зручний для вас час, коли бажаєте прийти на Книжковий Арсенал, і купуєте квиток, за яким можна увійти на територію Мистецького арсеналу тільки у відповідний проміжок часу. Квиток валідується при вході один раз і не обмежує час перебування відвідувачів на фестивалі.

Доступні такі часові слоти:

 1. 10:00-12:00
 2. 13:00-15:00
 3. 16:00-18:00
 4. 19:00-22:00

З четверга 24 червня по неділю 27 червня з 9.00 до 10.00 – безкоштовний вхід для людей літнього віку (за умови наявності дійсного пенсійного посвідчення).

Скільки коштує квиток?
 • Вартість повного квитка —100 грн
 • Вартість пільгового квитка* —50 грн

*Право на пільговий квиток мають пенсіонери, школярі віком від 12 років, студенти (на вході необхідно пред’явити дійсне посвідчення).

Право на безкоштовний вхід в будь-який день протягом всіх часових слотів мають:

 1. Діти до 12 років, дорослі та діти з інвалідністю 1-2 категорії**;
 2. учасники бойових дій**;
 3. музейні працівники**;
 4. власники абонементів Мистецького арсеналу на 2020 та 2021 рік;
 5. власники карток ICOM та CIMAM.

** За наявності дійсного посвідчення, яке необхідно пред’явити на вході.

Власники карток Visa отримують 15 % знижки при оплаті квитків онлайн, а також сувенірів у Музейній крамничці Мистецького арсеналу.

Купити квитки

Виберіть день:
Виберіть часовий слот:

Кількість квитків можна обрати після переходу на сайт продавця Kontramarka.UA відповідно до наявності.

Власники річних персональних і сімейних абонементів мають право на безкоштовне відвідування Книжкового Арсеналу в будь-який час.

Запитання

Якщо у вас виникли запитання, зателефонуйте або ж напишіть нам:

При виникненні проблем із замовленням на сайті або отриманням електронних квитків, для повернення квитків, зверніться, будь ласка, в службу технічної підтримки за адресою [email protected] або за номером +380 44 362 65 22.