Більше новин img

Продаж квитків відкрито

8.06.21
  • Без категорії

Чудова новина! Ми готові оголосити продаж квитків на Ювілейний Х Книжковий Арсенал.

КВИТКИ

Книжковий Арсенал стартує в середу, 23 червня і, за традицією, ключовою подією відкриття стане церемонія оголошення переможців конкурсу «Найкращий книжковий дизайн». Мистецький арсенал піклується здоров’я та безпеку відвідувачів під час Книжкового Арсеналу. Саме з цією метою, аби запобігти поширенню COVID-19, цьогоріч запроваджено вхід на фестиваль по часових слотах.

  • Зверніть, будь ласка, увагу: цьогоріч продаж квитків здійснюється виключно онлайн! Придбати квитки в касі буде неможливо. Абонементи на всі дні фестивалю не надаються.

Із Програми фестивалю відвідувачі обирають подію, яка їх цікавить та відповідний час. Вхідний квиток дає право увійти на територію Мистецького арсеналу лише у відповідний слот, тобто у певний період часу. Квиток валідується при вході один раз та не обмежує час перебування відвідувачів на фестивалі.

Право на безкоштовний вхід в будь-який день протягом всіх часових слотів мають:

  1. Діти до 12 років, дорослі та діти з інвалідністю 1-2 категорії**;
  2. учасники бойових дій**;
  3. музейні працівники**;
  4. особи літнього віку**;
  5. власники абонементів Мистецького арсеналу на 2020 та 2021 рік;
  6. власники карток ICOM та CIMAM.

** За наявності дійсного посвідчення, яке необхідно пред’явити на вході.

Партнери ювілейного Книжкового Арсеналу: компанія Visa та Фонд Zagoriy Foundation.

Письменницьку програму Сергія Жадана підтримала компанія Uklon, співорганізатором Програми для дітей та підлітків виступив Український інститут книги.

Власники карток Visa отримують 15 % знижки при оплаті квитків онлайн, а також сувенірів у Музейній крамничці Мистецького арсеналу.