Більше новин img

Український стенд-маніфест на Болонському ярмарку дитячої книги

18.03.22
  • Без категорії

На цьогорічному Болонському ярмарку дитячої книги, одному з найбільших у книжковому світі, Україна буде представлена порожнім стендом-маніфестом. З ним українська книжкова спільнота звертається до колег з інших країн по підтримку, аби наступного року повернутися на Болонський ярмарок.

Звернення до західної книжкової спільноти англійською

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» став співініціатором стенду-маніфесту. Його дизайн розробила арт-директорка Фестивалю Лєра Гуєвська. Організатори Болонського ярмарку надають Україні безкоштовний стенд, а також відмовили в участі росії та закликали видавців, що братимуть участь, привезти українські переклади дитячих книжок, аби зібрати їх у межах спільної виставки.

Безплатна присутність на одному з найбільших світових книжкових ярмарків стала можлива завдяки спільним зусиллям Українського інституту книги, Українського інституту, PEN Ukraine, Книжкового Арсеналу та міжнародного фестивалю «BookForum».

Стенд-маніфест експонуватиметься протягом усього Болонського ярмарку, що триватиме з 21 до 24 березня. Дизайн стенду розробила арт-директорка Мистецького арсеналу Лєра Гуєвська.

Під час роботи ярмарку відвідувачі стенду зможуть ознайомитись з каталогами прав українських видавців з проєкту Книжкового Арсеналу Література на експорт та отримати інформацію про участь у програмах Українського інституту книги для перекладачів, розміщувати фото/відео стенду у соціальних мережах, використовуючи гештеги #StandWithUkraine, #StopRussianAggression, роздрукувати стікери й постери з гаслами про підтримку України.

Детальна інформація доступна на сайті Українського інституту книги.

Стенд України та підтримка організаторів ярмарку — можливість широко інформувати відвідувачів та учасників про російсько-українську війну та об’єднати навколо себе небайдужих людей книжкової сфери. Ми закликаємо протистояти разом з нами російській агресії, перекладати українські книжки іноземними мовами, аби якнайбільша кількість людей почули Україну та усвідомили, що в цій війні Україна відстоює не лише себе, а й усю Європу.

#StandWithUkraine