Більше новин img

Переможці другого Book Pitch

2.08.21
  • BookPitch

Визначено переможців другого книжкового пітчингу Book Pitch.

30 липня відбувся фінал конкурсу Book Pitch. Спільний проєкт ОМКФ та Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» відбувається вже вдруге та має на меті знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні фільми.

Долю фіналістів вирішувало журі, до складу якого увійшли програмний консультант та голова відбіркової комісії Одеського міжнародного кінофестивалю Алік Шпилюк, літературна критикиня, кураторка літературних програм Мистецького арсеналу Оксана Щур, шеф-редакторка кінокомпанії Star Media Леонора Пащенко та головна редакторка The Ukrainians, менеджерка культурних проєктів Богдана Неборак.

Переможці другого Book Pitch

  • Приз від Одеського міжнародного кінофестивалю поїздка на професійну секцію 12-го ОМКФ Film Industry Office отримав Павло Матюша за свій роман «Кокліко»;
  • Станіслав Асєєв виборов зйомку промоційного відео книги «Світлий Шлях: історія одного концтабору» від Книжкового Арсеналу;
  • Владислав Івченко та його «Чемпіонський бій Мері Дяків» отримає скрипт-докторінг від компанії StarMedia;
  • Анну Біленьку, авторку «Летіла в небі чорна птаха», нагородили додатковим призом у вигляді професійної консультації від StarMedia та акредитацією на Film Industry Office ОМКФ.

Нагадаємо, що для участі організатори (Одеський міжнародний кінофестиваль та Книжковий Арсенал) добирали літературні художні твори, опубліковані у 2019-2021 роках, накладом не менше 1000 примірників, які мають потенціал для екранізації.

Одеський міжнародний кінофестиваль — один із найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі, який щорічно проходить у кінематографічній столиці України – місті Одеса. Цього року 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль пройде 14-21 серпня і буде приурочений до 30-річчя незалежності України з акцентом на національне кіно. На глядачів чекатимуть ексклюзивні прем’єри фільмів, майстер-класи від провідних українських та світових кінопрофесіоналів, яскраві навколофестивальні події та заходи в межах традиційної професійної секції Film Industry Office.

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — це щорічна інтелектуальна подія Мистецького арсеналу. Тут розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, мистецька сцени, порушуються і осмислюються вагомі питання буття людини, а також суспільства і культури, спонукаючи до проактивної позиції учасників і відвідувачів. Місія фестивалю — створювати взаємодії, що поєднують естетичне переживання й інтелектуальне включення в контексті книги та посилюють спроможність людини і суспільства.