Більше новин img

Оголошено фіналістів другого Book Pitch

14.07.21
  • BookPitch

Експерти обрали українські книжки для майбутніх екранізацій.

Експерти другого книжкового пітчингу Book Pitch — спільного проєкту 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю та Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» — визначили фіналістів, які представлять свої твори для потенційної екранізації. 

До фіналу Book Pitch увійшли чотири проєкти:

  • «Світлий Шлях: історія одного концтабору», Станіслав Асєєв;
  • «Летіла в небі чорна птаха», Анна Біленька;
  • «Чемпіонський бій Мері Дяків», Владислав Івченко;
  • «Кокліко», Павло Матюша.

На участь у другому книжковому пітчингу було подано 38 заявок, з яких 32 пройшли технічний відбір. Саме серед них експертна комісія обирала фіналістів.

До складу журі увійшли:

  • Алік Шпилюк, програмний консультант та голова відбіркової комісії Одеського міжнародного кінофестивалю;
  • Богдана Неборак, головна редакторка The Ukrainians, менеджерка культурних проєктів;
  • Оксана Щур, літературна критикиня, кураторка літературних програм Мистецького арсеналу;
  • Леонора Пащенко, шеф-редакторка кінокомпанії Star Media.

Один із проєктів-фіналістів Book Pitch отримає приз від компанії StarMedia — скрипт-докторінг від досвідчених кінопрофесіоналів-практиків. Призом від Книжкового Арсеналу буде зйомка промоційного відео книжки, що поширюватиметься на інформаційних ресурсах фестивалю. А призом від ОМКФ — поїздка на 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль.

Другий книжковий пітчинг відбудеться 30 липня о 16:00 у Мистецькому арсеналі в Києві. 

Запрошуємо долучитися до пітчингу українських кінопрофесіоналів, авторів та інших зацікавлених представників культурних індустрій. Реєстрація обов’язкова. Будь ласка заповніть форму за посиланням.

У 2021 році конкурс відбувається вже вдруге. Для участі організатори добирали літературні художні твори, опубліковані у 2019-2021 роках, накладом не менше 1000 примірників, які мають потенціал для екранізації (художній ігровий фільм).

Одеський міжнародний кінофестиваль  — один із найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі, який щорічно проходить у кінематографічній столиці України – місті Одеса. Цього року 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль пройде 14-21 серпня і буде приурочений до 30-річчя незалежності України з акцентом на національне кіно. На глядачів чекатимуть ексклюзивні прем’єри фільмів, майстер-класи від провідних українських та світових кінопрофесіоналів, яскраві навколофестивальні події та заходи в межах традиційної професійної секції Film Industry Office.

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — це щорічна інтелектуальна подія Мистецького арсеналу. Тут розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, мистецька сцени, порушуються і осмислюються вагомі питання буття людини, а також суспільства і культури, спонукаючи до проактивної позиції учасників і відвідувачів. Місія фестивалю — створювати взаємодії, що поєднують естетичне переживання й інтелектуальне включення в контексті книги та посилюють спроможність людини і суспільства.