Більше новин img

Оголошуємо набір волонтерів на XI Книжковий Арсенал!

25.05.23
  • Опенкол
Книжковий Арсенал оголошує набір волонтерів на фестиваль, який цьогоріч відбудеться з вечора 22 (офіційне відкриття) до 25 червня включно.

Стати волонтером — це виняткова можливість приєднатися до команди Мистецького арсеналу та долучитися до важливої інтелектуальної події року.

Завдяки вам ми можемо ефективніше комунікувати з відвідувачами, учасниками та медіа, забезпечити комфортне та безпечне перебування гостей у просторі фестивалю, вчасно інформувати про актуальні події, слідкувати за таймінгом та технічною роботою сцен.

Ви — наші незамінні герої. Ваша праця щороку допомагає не лише нам, а й кожному гостю фестивалю прожити незабутні враження, занурившись у світ книг.

Бути волонтером на Книжковому Арсеналі — це:

  • долучитися до команди професіоналів Мистецького арсеналу;
  • відвідати найкрутішу книжкову подію року;
  • познайомитися з однодумцями;
  • першими дізнатися про книжкові новинки та поспілкуватися із письменниками й письменницями;
  • отримати досвід, непересічні враження та емоції.

Напередодні фестивалю ми обов’язково зустрінемося і проведемо для вас тренінги, під час яких ви зможете ознайомитися з простором, правилами перебування та безпеки, дізнатися про особливості Книжкового Арсеналу та його залаштунки.

За 5 днів ми отримали більше 200 заявок від вас!
Ви перевершили всі наші очікування, тож ми закриваємо форму для реєстрації. Дякуємо за такий відгук. З усіма, хто подав заявку, ми обов’язково зв’яжемося.