Більше новин img

XI Книжковий Арсенал на MEGOGO – що можна побачити у трансляції

21.06.23
  • Без категорії
Медіасервіс MEGOGO ексклюзивно транслюватиме події першого фестивального дня ХІ Книжкового Арсеналу.

Пряма трансляція розпочнеться 22 червня о 17:50 за київським часом з промо-відео з кураторами програм, кураторкою фокус-теми — Наталією Гуменюк та представницями інституцій, які презентують свої спецпрограми — Тетяна Терен (Український ПЕН) та Олена Гончарук (Довженко-Центр).

Продовжить програму о 18:00, дискусія українських військовослужбовців «Демократія і війна», на якій учасники обговорять, що таке армія демократичної країни та якою є справжня ціна демократії. Також, о 20:00 транслюватиметься дискусія «Наш Крим: на сторінках книжок», під час якої учасники спробують поставити запитання до майбутнього крізь призму літератури та знайти на них відповіді. Яким ми бачимо Крим у сучасних книжках про нього? Яку унікальність погляду привносять у літературу кримські автори? І головне: чи може література стати справді ефективним інструментом у процесі реінтеграції Криму після перемоги України?

Перегляд подій XI Книжкового Арсеналу на MEGOGO буде безкоштовним навіть для незареєстрованих користувачів. Усі охочі можуть приєднатись із будь-якого пристрою, що підтримує медіасервіс: Smart TV, комп’ютери, смартфони та інші девайси, підключені до інтернету. Після завершення прямої трансляції — перегляд буде доступним у записі.

Трансляція подій першого фестивального дня розпочнеться 22 червня о 17:50, переглянути її можна за посиланням або на сторінці трансляції подій.

 

MEGOGO виступає партнером Фестивалю вже не вперше. У  2021 році медіасервіс забезпечував трансляцію подій Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

MEGOGO — міжнародний медіасервіс, заснований у 2011 році в Києві. Є лідером серед OTT-платформ в Україні, працює у країнах Східної Європи, Центральної Азії та Південного Кавказу, а також значна частина каталогу доступна в усьому світі.

Медіатека MEGOGO налічує десятки тисяч одиниць контенту: телеканали з інтерактивними функціями; фільми, серіали, мультфільми та ігри; освітній та блогерський контент; аудіокниги, подкасти та радіо. Також медіасервіс ексклюзивно транслює спортивні події: матчі збірної України з футболу в рамках відбору до Чемпіонату Європи-2024 з футболу, Ліги чемпіонів УЄФА, Ліги Європи УЄФА та Ліги конференцій УЄФА, Суперкубок УЄФА, La Liga, Ligue 1, Serie A, Кубок Іспанії (Copa del Rey), Кубок Німеччини (DFB-Pokal), Кубок Італії, K2 Promotions Ukraine, та багато інших, організовуючи виробництво згідно з вимогами правовласників.

MEGOGO доступний на Smart TV, мобільних пристроях, ПК, ігрових приставках та медіаплеєрах. На сервісі можна переглянути відео у HDR та 4K якості, з аудіодоріжками різними мовами.