Більше новин img

Виставка українських ілюстраторів на Тбіліському міжнародному книжковому фестивалі

25.05.22
  • Без категорії

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» та Клуб ілюстраторів Pictoric відкривають виставку українських ілюстраторів #StandWithUkraine: Art is a weapon. Виставка відбудеться в межах Тбіліського міжнародного книжкового фестивалю, що триватиме з 26 до 29 травня 2022 року.

Через вісім років військової агресії проти України Росія розгорнула безпрецедентну повномасштабну війну в центрі Європи. Російське вторгнення є найбільшим за масштабом, а також найбільш смертоносним серед будь-яких інших конфліктів, що відбувалися в Європі з часів Другої світової війни. Об’єднані мужністю та рішучістю, українці борються з агресором на всіх фронтах.

Поки українська армія продовжує захищати кожен клаптик української території і загалом – сам дух свободи та демократії у світі, українська та світова видавнича спільнота підтримує наші цінності через спільні проєкти на книжкових ярмарках та фестивалях по всьому світу. Ми дуже вдячні кожному грузину за вашу неоціненну підтримку протягом останніх місяців. Ви багато зробили, і ми просимо вас бути з нами до нашої Перемоги!

На виставці #StandWithUkraine: Art is a weapon представлені роботи українських ілюстраторів, де зображено рефлексії про страшні часи, а також надію і мир для України. Ми продовжуємо боротися і запрошуємо вас бути з Україною, будь-яким способом долучатися до нас у захисті прав і свобод людини.

Авторка плакату: Марія Фоя

Учасники/ці виставки: Анна Андрєєва, Оксана Драчковська, Дарія Філіпова, Марія Фоя, Олег Грищенко, Грася Олійко, Женя Полосіна, Анна Сарвіра, Олександр Шатохін, Ольга Штонда, Олена Старанчук, Ілля Угнівенко.

Організатори виставки: Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», Pictoric


Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — щорічний проєкт Мистецького Арсеналу (Київ) – інтелектуальна подія України, де розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, мистецька сцени, порушуються і осмислюються вагомі питання буття людини, а також суспільства і культури, спонукаючи до проактивної позиції учасників і відвідувачів.

КЛУБ ІЛЮСТРАТОРІВ PICTORIC – це спільнота ілюстраторів, дизайнерів-графіків і художників. Вони ініціюють спільні проєкти та залучають до них талановитих художників із різних країн для того, щоб популяризувати якісну сучасну ілюстрацію в Україні й за кордоном. Pictoric збирає і створює ілюстрації, постери та комікси, щоб підтримати Україну та українців, донести правдиву інформацію та надихнути весь світ на боротьбу за свободу і демократію.