Більше новин img

У ХІІ Книжковому Арсеналі візьмуть участь понад 100 видавництв

1.05.24
  • Без категорії

Понад 100 видавців долучаться цьогоріч до ХІІ Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

Увазі відвідувачів та відвідувачок Фестивалю учасники представлять найкращі зразки української та світової літератури, що були видані раніше, а також ті, що вийшли друком нещодавно.

«Ми раді вітати понад 100 українських видавців, які візьмуть участь у цьогорічному ярмарку, та співтворити ХІІ Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал”! Видавці — ключова складова українського книжкового ринку. Маючи досвід організації фестивалю в лаконічному масштабі в умовах повномасштабної війни, цьогоріч ми шукали спосіб залучити до участі в ярмарку якнайбільше учасників та водночас узгодити розширений формат з наявними безпековими обмеженнями»,коментує кураторка Професійної програми Книжкового Арсеналу Оксана Карп’юк.

Книги про війну, видані після 2014 року, видання створені ветеранами та учасниками війни, членами їхніх родин — цього року у фокусі Книжкового Арсеналу. Крім ярмарку на стендах видавців, вони будуть окремо представлені у просторі «Вітрина новинок».

У межах Фестивалю, окрім кураторських і спеціальних програм, буде представлена й програма заходів, організована видавцями. Ви зможете відвідати змістовні лекції, дискусії та презентації за участі відомих спікерів і спікерок, які неодмінно вгамують ваші інтелектуальну спрагу та ментальний голод.

Зважаючи на кількість учасників, ми переконані, що книги до душі знайдуться для кожного і кожної!

Докладнішу інформацію про всіх видавців, що візьмуть участь у ХІІ Книжковому Арсеналі, дивіться за посиланням.