Більше новин img

Спеціальна програма для видавців з України та сусідніх країн

2.03.23
  • Опенкол
Франкфуртський книжковий ярмарок у співпраці з Книжковим Арсеналом та Goethe-Institut Україна розпочинають прийом заявок на другий сезон Спеціальної програми для видавців з України та сусідніх країн.

Спеціальна програма для видавців з України та сусідніх країн надає можливості інтенсивного навчання та спілкування видавців, редакторів, ліцензійних менеджерів та літературних агентів з України, Вірменії, Чехії, Грузії, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини, Казахстану та Угорщини в межах Франкфуртського книжкового ярмарку, який відбудеться 18-22 жовтня 2023 року.

Цьогоріч Програма проводиться вдруге. У 2022 році учасниками Програми стали 17 видавців, в тому числі 9 видавців з України. Детальніше про програму та минулорічних учасників на сайті Франкфуртського книжкового ярмарку.

Учасники спеціальної програми 2022 року
Фото: Frankfurter Buchmesse, Nurettin Cicek

Участь у програмі передбачає:

  • підготовчі онлайн-семінари з порадами щодо участі у Франкфуртському книжковому ярмарку та презентації книжкових ринків країн-учасниць Програми;
  • одноденний семінар з експертами книжкового ринку Німеччини;
  • участь в офіційному відкритті Франкфуртського книжкового ярмарку;
  • численні події та можливості для налагодження професійних контактів з іноземними партнерами під час Франкфуртського книжкового ярмарку.

Вимоги до участі:

  • щонайменше два роки професійного досвіду у видавничій справі з фокусом на купівлю та продаж прав;
  • добре володіння англійською мовою;
  • бути представниками видавничої сфери з України, Вірменії, Казахстану, Чехії, Грузії, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини та Угорщини.

Програма покриває учасникам витрати на проживання у Франкфурті та харчування (частково), а також учасники зможуть подати заявку на компенсацію витрат на дорогу.

Подати заявку на участь у Програмі можна через онлайн-форму на сайті Франкфуртського книжкового ярмарку. Кінцевий термін подачі заявок – 30 квітня 2023 року.

Подати заявку

Спеціальна програма для видавців з України та сусідніх країн — професійна програма започаткована Frankfurter Buchmesse у 2022 році в межах стратегічного партнерства та у співпраці з Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал» та Goethe-Institut Україна.

Програма відбувається за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.