Спеціальні проекти 2017 img

Управлінські діалоги

1.02.22
Куратор: Києво-Могилянська бізнес школа [kmbs]

Чого варта влучна бізнес-ідея, виловлена з сотень сторінок? Як управлінці читають між рядками? Та яку насправді бізнес-літературу варто читати? Про це йдеться на Бізнес-майданчику, який вперше відбувається в межах Книжкового Арсеналу.

Тема цьогорічної програми «Управлінські діалоги» орієнтовна на управлінців, які прагнуть персонального розвитку та розвитку свого бізнесу, і це більше ніж про книги. Це про вміння управлінця мислити, народжувати ідеї та створювати бізнес-композиції, що змінюють світ. «Управлінські діалоги» – це спроба через розмови та рефлексії з досвідченими управлінцями вловити сенси і бізнес-мудрість, яку автор закодував для своїх читачів.

По-справжньому оцінити вагу та зрозуміти цінність текстів бізнес-літератури здатний той управлінець, що вже може накласти на них власний професійний досвід. Управлінські діалоги – це спроба через розмови та рефлексії з досвідченими управлінцями вловити сенси і бізнес-мудрість, яку автор закодував для своєї читачів.

Бізнес-майданчик Книжкового Арсеналу має на меті стати інтелектуальною платформою для взаємодії, спілкування та обміну думками між управлінцями, які читають якісну бізнес-літературу та прагнуть персонального розвитку та розвитку свого бізнесу.

Серед учасників подій в рамках програми «Управлінські діалоги»: Петро Чернишов (СЕО Київстар), В’ячеслав Клімов (співвласник Нова Пошта), Артур Оруджалієв (засновник AIN.ua), Едуард Мальцев (заступник декана kmbs з R&D), Роман Ващук (посол Канади в Україні), Влад Троїцький (засновник театру ДАХ), В’ячеслав Геращенко (заступник декана kmbs по МВА-програмах), Валерій Пекар (співзасновник Нова Країна), Максим Яковер (СЕО UNITCity), Олексій Геращенко (фінансист, підприємець та викладач kmbs).

***

Також локація бізнес-майданчику буде діяти як відкрита локація для зустрічей та бізнес-перемовин.

Серед офіційних партнерів Бізнес-майданчика – KNIGA.BIZ.UA (магазин ділової літератури), Нова пошта. Також вдячні видавцям за співпрацю: Наш формат, Бізнес Баланс Букс, Віват, Yakaboo publishing, КСД, Дискурсус, ВСЛ.