Спеціальні проекти 2017 img

Освітня програма IZONE creative community

1.02.22
Організатор: IZONE

Спеціально для Книжкового Арсеналу IZONE розробив освітню програму IZONE CREATIVE COMMUNITY. Вона акцентується на креативних техніках та створенні власного продукту під час воркшопів або в індивідуальному порядку. Це комфортний майданчик, що функціонує протягом усіх днів фестивалю, а отже, відвідувачі Книжкового Арсеналу можуть будь-коли поспілкуватися з художниками, майстрами, долучитися до творчого процесу та опанувати нові технікиі. Щодня відбується низка освітніх програм, серед яких воркшопи, лекції та майстер-класи, а також постійна активність в рамках стенду.

У перервах між презентаціями на вас чекають: студія офорту, студія шовкографії, активності від першого в Україні fablab IZOLAB, майстерня з виготовлення екслібрисів.

У рамках програми, крім освітніх проектів, в постійному режимі працюють корнери майстерень:

  • У шовкографії в індивідуальному порядку можна надрукувати відбиток.
  • У майстерні офорта можна самостійно надрукувати листівки.
  • У fablab IZOLAB попрацювати з 3D-принтером.

На майданчику також можна поласувати смачною вегетаріанською їжею від IZONE cafe, випити кави, придбати готову продукцію майстерень та, звичайно ж, зробити щось самостійно. Всі вироби майстерні – максимально наближені за змістом до теми літератури та читання.

IZONE creative community – проект, який стартував у Києві 2015 року. Він об’єднав на одному майданчику студії шовкографії, офорту, фотолабораторію аналогового друку, дерев’яну майстерню, а також перший в Україні фаблаб. Також тут працюють лекційні зали, галерейні простори й кафе. Мета IZONE – сприяти створенню креативної спільноти, об’єднати представників креативних індустрій та залучити громаду до творчого процесу. Саме тому всі студії проекту працюють у відкритому режимі, пропонуючи постійні освітні програми: лекції, майстер-класи, воркшопи, довготривалі курси