Більше новин img

Результати підліткового конкурсу «Антитвір-2021»

29.06.21
  • Без категорії

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» оголосив результати підліткового літературного конкурсу «Антитвір-2021». Церемонія нагородження відбулася у фінальний день Фестивалю, із трансляцією події наживо.

Цього року перед учасниками та учасницями стояло завдання обрати один із трьох запропонованих творів з колекції Мистецького арсеналу та «вписати» його у тканину своєї оповіді. Тема конкурсу — «Як подивитися».

Переможцями конкурсу «Антитвір-2021» стали:

  • 1 місце – Гузій Ангеліна «Незнайомець з твоїх снів»;
  • 2 місце – Андріянов Роман «Сон»;
  • 3 місце – Строкач Дар’я «Тіньовий Ринок»;
  • 4 місце – Гавриленко Вікторія;
  • 5 місце – Гречанюк Дар’я.

Марія Печенізька-Ткачова отримала Приз Підліткових симпатій від журі Підліткової Ради Мистецького арсеналу.

Переможці конкурсу отримали призи від Visa та сертифікати на навчання від LITOSVITA. Твори трьох переможців будуть надруковані в журналі «Однокласник» протягом року, починаючи від серпня 2021 р. Усі фіналісти та фіналістки конкурсу отримали від Visa брендовані торбини й чашки. Переможниця підліткової номінації також отримала сувенірний набір Х Книжкового Арсеналу.

Наприкінці події організатори конкурсу показали відео, в якому всі учасники та учасниці діляться враженнями від роботи над своїми антитворами й зачитують улюблені уривки.

Літературний конкурс для учнів 8-11 класів «Антитвір» відбувається в межах Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» з 2018 року. Конкурс спрямований на розвиток критичного висловлювання й креативного підходу до письма у підлітків. Тема конкурсу щороку співзвучна з фокус-темою фестивалю.

Ангеліна Гузій із редакторкою журналу «Однокласник» Наталією Степанчук. Фото: Роман Шаламов

 

Фото: Роман Шаламов