Більше новин img

ArtDopomoga: підтримати Україну через мистецтво

18.04.22
  • Без категорії

Команда митців-волонтерів та книжкових ілюстраторів з Києва за сприяння Книжкового Арсеналу та гурту Gogol Bordello заснувала благодійну ініціативу під назвою ArtDopomoga.

ArtDopomoga — це платформа, яка пропонує придбати твори мистецтва, що були створені в Україні під час війни. Усі отримані кошти будуть спрямовані на підтримку України в її боротьбі проти повномасштабного вторгнення російської федерації.

На сайті ArtDopomoga усі охочі зможуть придбати постери, стікери, принтований одяг та аксесуари, музичні твори та NFT-твори, що були створені українськими художниками та ілюстраторами. Також на сайті є можливість допомогти українським митцям напряму, спрямувавши кошти на підтримку їхньої діяльності.

#StandWithUkraine


Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — найбільша інтелектуальна подія України, що організована Мистецьким арсеналом. Фестиваль відбувається з 2011 року і щороку збирає понад 200 організацій-учасників та понад 50 тисяч відвідувачів.

Gogol Bordello — американський інтернаціональний панк-рок гурт, заснований 1999 року в Нью-Йорку українцем Євгеном Гудзем.

Зображення: робота Нікіти Тітова.