Більше новин img

«Антитвір-2024»: оголошено набір на освітню програму для вчителів мови та літератури

25.03.24
  • Без категорії

Команда Мистецького арсеналу запрошує вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури 8-11 класів взяти участь в освітній програмі в межах щорічного проєкту від «Антитвір-2024». Це проєкт для підлітків 8–11 класів, які пишуть, ілюструють та/ або малюють твори, керуючись нестандартними підходами та одночасно освітній майданчик для едукаторів у сфері літератури та креативного письма. Проєкт традиційно проводиться в межах Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

Освітня програма передбачає три практичні онлайн-воркшопи, які будуть спрямовані на розвиток навичок з розробки інтерактивних уроків літератури, занять з креативного письма для учнів.

Разом ми дослідимо, як впроваджувати нестандартні підходи у межах стандартизованої шкільної програми, як прищепити учням справжню любов до літератури та створення власних текстів.

Розклад занять програми:

  • 27.03, 15:00 – 16:30 – Воркшоп «Урок-конструктор: 5 дієвих порад» від методистки ГО «Смарт освіта» Катерини Молодик.
  • 29.03, 15:00 – 17:00 – Воркшоп «Пишемо есе. Як повернути учнівству бажання писати» з Галиною Титиш, очільницею ГО «Смарт освіта».
  • 03.04, 15:00 – 16:30 – Воркшоп «Не конспектом єдиним, або Творчі інструменти для залучення учня до вивчення літератури» з Іриною Побідаш, викладачкою української, зарубіжної літератури та практичної стилістики української мови в КПІ імені Ігоря Сікорського, кандидаткою наук та авторкою літературного блогу.

За результатом освітньої програми, за умови участі у всіх подіях, слухачі та слухачки отримують сертифікат, у якому будуть зазначені години та кредити програми.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ

Зв’язок з організаторами: [email protected]