Більше новин img

Українське гран-прі «Найкращого книжкового дизайну-2021» перемогло на світовому конкурсі

10.03.22
  • Без категорії

Книжка «Куди і звідки» творчої майстерні «Аґрафка» (Романа Романишин, Андрій Лесів) від Видавництва Старого Лева здобула перемогу на міжнародному конкурсі «Best Book Design from all over the World 2022» від Stiftung Buchkunst.

Саме ця книжка отримала гран-прі та перемогу в номінації «Дитяча книга» в українському конкурсі «Найкращий книжковий дизайн-2021», що відбувся в межах Х Книжкового Арсеналу.

На міжнародному конкурсі світового дизайну книжці «Куди і звідки» творчої майстерні «Аґрафка» присудили одну з п’яти Почесних відзнак.

Це вже друга нагорода творчої майстерні «Аґрафка» у конкурсі найкращого книжкового дизайну світу від Stiftung Buchkunst. Першою стала бронзова медаль за видання «Я так бачу», яку львівська дизайн-студія отримала у 2019 році.

Докладніше про переможців та особливості цьогорічного конкурсу читайте за посиланнями на сайті Stiftung Buchkunst а також на Facebook-сторінці Stiftung Buchkunst.

Конкурс відбувся в Ляйпцизі (Німеччина), де міжнародні члени журі з 5 країн обрали найкрасивіші книги світу 2022 року. Цього року журі оцінило близько 500 заявок із майже 30 країн світу, серед яких обрало одну нагороду Золотої Літери, золоту, срібні та бронзові медалі, а також 5 Почесних відзнак.

Конкурс «Найкращий книжковий дизайн» започаткований 2016 року Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал» в співпраці з Goethe-Institut в Україні за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку та фонду «Buchkunst».

Книжковий Арсенал є міжнародною подією, що організована Мистецьким арсеналом. Фестиваль відбувається з 2011 року і щороку збирає понад 200 організацій-учасників та понад 50 тисяч відвідувачів. У 2019 році отримав звання «Найкращий літературний фестиваль світу».