Більше новин img

На Книжковому Арсеналі-2024 працюватимуть п’ять книгарень

12.04.24
  • Без категорії

Цього року Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» продовжить роботу з книгарнями, які працюватимуть операторами окремих тематичних секцій та зможуть запропонувати відвідувачам Книжкового Арсеналу свої тематичні добірки книжок окремих жанрів та видання тих учасників книжкового ринку, які не будуть представлені власним стендом.

Стенд кожної книгарні буде присвячений окремій темі, зокрема:

  • book.ua представить секцію «Художня література, книги англійською мовою»;
  • Readeat — секцію «Художня література»;
  • Сенс — секцію «Нон-фікшн»;
  • Top Comics — секцію «Мальописи»;
  • Книжковий Лев — секцію «Арт-книга».

«Досвід роботи з книгарнями, які працювали на Книжковому Арсеналі минулого року, переконав нас у необхідності й надалі сприяти в такий спосіб розвитку української книжкової екосистеми. Це цінна для нас співпраця, яку ми вирішили цього року продовжити. Посилюючи видимість книгарень на книжковому ринку, Книжковий Арсенал прагне надати можливість усім видавцям та авторам представити свої видання українським та іноземним читачам, які відвідають цього року фестиваль», — коментує формат участі книгарень у цьогорічному фестивалі директорка Книжкового Арсеналу Юлія Козловець.

Видавці, які будуть представлені на ярмарку виключно через книгарні, також можуть розмістити видання на Вітрині новинок, принісши книжку безпосередньо на вітрину новинок на фестивалі у перший день, або передавши додатковий примірник через книгарню, де книжка продаватиметься під час фестивалю, про що треба буде заздалегідь домовитися з книгарнею.

Водночас звертаємо увагу, що Книжковий Арсенал не впливає на умови співпраці й домовленості між книгарнями та авторами чи видавцями щодо представленості на фестивалі.

Для того, щоб запропонувати свою книгу/книги для реалізації, просимо контактувати напряму з книгарнями: