Більше новин img

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» починає співпрацю з Фестивалем дитячої та юнацької літератури і мистецтв FLIC, Іспанія

6.10.22
  • Без категорії
Українські видавці, учасники професійної програми Книжкового Арсеналу «Література на експорт», візьмуть участь у Ярмарку видавців Фестивалю дитячої та юнацької літератури і мистецтв FLIC, Іспанія, що відбудеться 17-18 листопада 2022 року.

11 видавців з України, учасників професійної програми Книжкового Арсеналу «Література на експорт», візьмуть участь у Ярмарку видавців Міжнародного фестивалю для дітей та молоді FLIC через доступ до онлайн-платформи Фестивалю, а одне з видавництв відвідає Ярмарок.

Запрошення взяти участь у програмі отримали українські видавництва: #книголав, «Vivat», «А-ба-ба-га-ла-ма-га», «Видавництво Старого Лева» «Каламар», «Крокус», «Маміно», «Портал», «Ранок», «Час майстрів», «Чорні вівці».

Доступ до онлайн-платформи та участь у Ярмарку дасть змогу українським видавцям організувати B2B переговори з видавцями та ілюстраторами з Іспанії та видавцями з інших країн, а також презентувати свої видавництва та каталоги прав.

Цьогоріч фестиваль FLIC запросив Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — щорічний проєкт Мистецького арсеналу — взяти участь у Ярмарку видавців літератури для дітей та підлітків, загалом 11 видавництв. Один із видавців, що братимуть участь, відвідає Музей дизайну, а решта матимуть змогу зробити це онлайн. Від імені FLIC ми хочемо підтримати всю команду Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» і започаткувати ті напрямки співпраці, які в цей тривожний час підсилять голос і видимість у світі української літературної культури. У такий спосіб ми бажаємо дати початок майбутній співпраці, що сприятиме популяризації української літератури для дітей і підлітків, і навпаки.
Ми сподіваємося, що зможемо якомога швидше відсвяткувати закінчення війни і продовжити мандрівку цим шляхом, яку ми тільки розпочинаємо

— Магалі Хомс, директорка фестивалю FLIC.

Крім того, всі учасники Ярмарку видавців Фестивалю дитячої та юнацької літератури і мистецтв FLIC познайомляться з діяльністю Книжкового Арсеналу та професійною програмою «Література на експорт», де зможуть дізнатися про український книжковий ринок.

Щаслива цьому новому партнерству. FLIC давно захоплює мене своїм форматом, ідеєю, масштабом. Це дитячий фестиваль, який з року в рік впевнено мандрує по Іспанії, захоплюючи місто за містом творчістю і читанням та популяризуючи дитячу книгу та експерименти в галузі інноваційної літератури. І українським видавцям є з чим взяти участь в цьому двіжі!:) Цей рік – в професійній програмі фестивалю, налагоджуючи нові зв’язки, партнерства, представляючи себе та українську дитячу книгу.

Для Книжкового Арсеналу ця співпраця – продовження вектору, заданого програмою «Література на експорт». Ми радіємо цій можливості представити укрдитліт міжнародній спільноті на такому креативному та відомому майданчику. Співпраця між Книжковим Арсеналом та FLIC починається в складний рік, але тим цінніші ці наші нові партнерські зв’язки, тим сміливіше думаємо про перспективні спільні проєкти в майбутньому

— Юлія Козловець, координаторка Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».


Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — щорічний проєкт Мистецького арсеналу, заснований 2011 року. Це інтелектуальна подія України, де розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, візуальна, музична та театральна сцени, порушуються і осмислюються вагомі питання буття людини, а також суспільства і культури, спонукаючи до проактивної позиції учасників і відвідувачів.

Фестиваль дитячої та юнацької літератури і мистецтв FLIC — проєкт спрямований на популяризацію читання та формування літературного смаку. Протягом понад 10 років досліджує та практикує різноманітні способи сприйняття літератури, залучаючи до цього всіх, хто супроводжує дітей та молодь на шляху літературних відкриттів. Організатор Фестивалю – некомерційна організація Tantàgora.