Література на експорт

Професійна програма Література на експорт

Онлайн-програма для видавців і літагентів.

 1. Організатори
  Книжковий Арсенал, House of Europe. За сприяння Creative Europe
 2. Дати
  Освітня програма (7-9 червня), B2B-переговори (5-7 липня)
 3. Формат
  онлайн
poster

Мета проєкту — інспірувати зацікавлення іноземців в українській книжці та надати можливість українським видавцям розпочати експорт або наростити його шляхом встановлення прямих контактів на B2B-зустрічах з іноземними партнерами під час Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» 2021 за співпраці з House of Europe.

Цілі проєкту:

 1. посилити компетенції українських видавців стосовно продажу прав за кордон і розширити їхні знання про закордонні ринки прав;
 2. зорієнтувати іноземних видавців і літагентів у сучасних українських зразках художньої літератури, дитячих виданнях, аспектах книжкового ринку України, зацікавити співпрацею;
 3. посилити взаємодію українських і закордонних видавців шляхом організації B2B-переговорів;
 4. здійснити промокампанію проєкту, покращуючи імідж України як країни зі значним експортним потенціалом у галузі книговидання.

Програма відбувається у гібридному форматі через карантинні обмеження та має 4 ключові складові:

Освітня програма — інтерактивні онлайн-лекції та воркшопи від провідних світових експертів на тему нових перспективних ринків прав, з якими українські видавці не мали великого досвіду співпраці.

Відеолекції про українську літературу й книговидання для іноземної аудиторії. Лекції продовжать цикл 10 вже записаних відеороликів у 2020 році.

B2B-переговори між українськими та закордонними видавцями задля налагодження співпраці й купівлі прав на українські книжки.

Спецпроєкт «Література на експорт» на сайті Читомо, присвячений 10 історіям про успішні літературні агентства світу та їхню внутрішню кухню з метою зацікавлення спільноти у створенні літературних агентств в Україні.

Зареєструватись

Деталі: [email protected]