Спеціальна програма 2022 року
Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» спільно з Франкфуртським книжковим ярмарком та Goethe-Institut в Україні організовують Спеціальну програму для видавців з України та сусідніх країн на Франкфуртському книжковому ярмарку – 2022.

Програма включала серію інтенсивних тренінгів та нетворкінгових можливостей для видавців, редакторів, менеджерів з прав та літературних агентів з України, Вірменії, Азербайджану, Чехії, Грузії, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини та Угорщини.

Програма на сайті Франкфуртського книжкового ярмарку

Цей проєкт є однією з програм професійного спрямування, які є пріоритетним напрямом поточної діяльності Книжкового Арсеналу та реалізуються у співпраці з партнерами у 2022 році.

Програма продовжує ефективне стратегічне партнерство та плідну співпрацю Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», Frankfurter Buchmesse та Goethe-Institut Україна.

Програма відбулася за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Відібрані учасники взяли участь у підготовчих сесіях до участі у Програмі та Ярмарку, відвідали семінари від професіоналів німецького книжкового ринку, мали доступ до нетворкінгових подій та можливість узгодити свій бізнес-графік з подіями Програми.

Реалізація програми у Франкфурті відбулася з 17 по 22 жовтня 2022 року.