Народилася у Львові.

Закінчила Львівську національну академію мистецтв.

В Академії навчалась на кафедрі художнього скла. Експерементальна технологія багаторівневих скляних картин, яку для себе відкрила і досліджувала Оксана, була відзначена кафедрою, і у 2011 р. студентка представляла ЛНАМ на кераміко-скляному симпозіумі у Чехії.

Підсумком творчих пошуків на межі скла і ілюстрації стала персональна виставка «Незнайомці» у грудні 2011 року. На відкритті виставки відвідувачі стали свідками анімаційно-світлового перформансу. До числа робіт увійшло більше двадцяти скляних багаторівневих картин.

Наступна персональна виставка «Місяць Винограду» у 2014 р. продемонструвала серію акварельних робіт про туконі — персонажів історій Оксани.

Восени 2016 р. у Видавництві Старого Лева вийшла «Зубр шукає гніздо», а через кілька місяців, у грудні, — «Ведмідь не хоче спати». Обидві книжки були задумані як одна історія з різних точок зору. Виразним доповненням до виходу книжок стали анімаційні буктрейлери — спеціально створені аніматором Євгеном Гетманцем ролики, де також звучала написана ним музика.

До кінця 2016 року «Зубр шукає гніздо» зібрав низку відзнак, а портал Барабука назвав Оксану Булу ілюстраторкою року. “Культурна ініціатива «БУКМОЛЬ» означила «Зубр шукає гніздо» як першу справжню українську книжку-картинку, включивши її у список «Книжкові відкриття року 2016».

Секції: