Безпека

Безпека

Для нас дуже важлива безпека відвідувачів фестивалю, саме тому просимо дотримуватись правил перебування у Мистецькому арсеналі.

У разі оголошення повітряної тривоги просимо негайно пройти в укриття та залишитися там до оголошення відбою! На території Мистецького арсеналу обладнане укриття.

 

Схема евакуації

Для вашої зручності схема евакуації буде розміщена на території самого Мистецького арсеналу, а зовні будівлі будуть розміщені вказівники з інформацією про те, як пройти до укриття. Також схему евакуації можна буде переглянути у друкованому путівнику під час Фестивалю. Шукайте на адміністративній стійці у вхідній зоні.

  • Робота Фестивалю відновиться через 30 хвилин після закінчення повітряної тривоги.
  • Робота Фестивалю не відновлюється, якщо відбій повітряної тривоги відбувається о 20:00 або пізніше.

Ви можете повторно скористатися квитком в той же день у разі оголошення повітряної тривоги. Докладніше про квитки за посиланням.

Важливо!

В умовах воєнного стану в Україні та згідно з нормативно-правовими актами, прийнятими органами державної влади у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, а також з метою запобігання виникнення або усунення загрози життю і безпеці осіб, інтересам суспільства або держави, забезпечення громадського порядку, Організатор Фестивалю залишає за собою право вносити зміни до програми та порядку проведення Фестивалю з подальшим повідомленням всіх зацікавлених осіб, шляхом розміщення нововведень на сайті Книжкового Арсеналу та в соціальних мережах.

Команда Книжкового Арсеналу просить про розуміння та звертає вашу увагу, що:

— окремі події Фестивалю можуть розпочатися пізніше вказаного часу або можуть не відбутися з незалежних від організаторів причин;

— зазначені Учасники програми подій можуть скасувати свою участь з незалежних від них та організаторів причин;

— Фестиваль може бути скасований у разі погіршення безпекової ситуації в місті Києві.