Більше новин img

Коли все має значення

7.06.23

Куратори Pictoric: Олег Грищенко, Анна Сарвіра, Олена Старанчук

Серед запрошених міжнародних учасників: Маріанна Ріо (Португалія), Йошіко Хада (Японія), Юбер Пуаро-Бурден (Франція), Хесус Cіcнерос (Іспанія), Кароль Банах (Польща), Патрісіо Анастаці (Італія), Патрік Харджей (Польща), Пей-х Чен (Тайвань) та багато інших.

У 2022 році стало зрозуміло, що повномасштабне вторгення Росії в Україну вплинуло на людей по всьому світу. Хтось бачив руйнівні відеозаписи війни, інші виступили проти бізнесу, який підтримує участь Росії у війні, а дехто відкрив свої двері для людей, які тікали від війни.

Війна показала те, як швидко та просто можуть бути зруйновані людські життя. Саме тому люди дедалі більше цінують звичні речі та щоденні ритуали. Окрім повсякденних тем, в Україні загострилися питання, які турбують міжнародну спільноту. В наших ілюстраціях ми хочемо висвітлити не лише війну та її вплив на повсякденне життя, а й вплив на культуру, екологію, освіту та права людини.

Ми переконані, що мистецтво може допомогти нам осмислити реальність, якою б складною вона не була, і допомогти подумати про майбутнє. Для українців дуже важливо підтримувати культурний діалог зі світом, говорити про реалії України та майбутнє нашої держави. Лише тоді українці відчувають велику підтримку з боку міжнародної спільноти.

Pictoric презентує міжнародну виставку ілюстрації, що звертається до фокус-теми Книжкового Арсеналу «Коли все має значення». На виставці представлені нові роботи провідних українських і міжнародних авторів. Цей проєкт є діалогом із митцями з інших дружніх країн, обговоренням важливих тем мовою ілюстрації.

За підтримки Wacom Україна.