Більше новин img

Book Arsenal Fellowship Program: старт прийому заявок

22.02.24
  • Опенкол
Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» започатковує Book Arsenal Fellowship Program, Kyiv, Ukraine та оголошує старт прийому заявок для міжнародної авдиторії книжкових професіоналів

До участі у відборі запрошуються іноземні видавці, менеджери з прав, літературні агенти та інші професіонали книжкової справи, зацікавлені у співпраці з Україною.

Заявка на участь у Book Arsenal Fellowship Program, Kyiv, Ukraine відкрита за посиланням. Дедлайн подачі — 22 березня включно. Відібрані до участі у програмі апліканти отримають підтвердження до 12-го квітня. Book Arsenal Fellowship Program, Kyiv, Ukraine передбачає покриття транспортних витрат та забезпечення проживання у Києві на час програми.

Book Arsenal Fellowship Program, Kyiv, Ukraine — професійна програма Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», яка сприятиме посиленню міжнародної співпраці з Україною у книжковій сфері через встановлення прямих контактів між професіоналами з України та закордону та знайомство з місцевою літературною та книжковою сценами. Програма планується як щорічна. Book Arsenal Fellowship Program 2024 відбудеться попри повномасштабну війну Росії проти України. 

Протягом багатьох сезонів Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» активно працює із залученням міжнародної авдиторії в межах фестивалю у Києві та на міжнародних майданчих. Через Book Arsenal Fellowship Program ми посилюємо цей напрямок та сподіваємося мати програму щорічною практикою. Програма дає можливість іноземним професіоналам дізнатися більше про українську книжкову індустрію, налагодити особисті контакти з українськими колегами чи підтримати ті, що вже існують. Зважаючи на те, що учасники першого сезону програми, на жаль, відвідають Книжковий Арсенал під час повномасштабної війни, ми запрошуємо тих професіоналів, які готові відповідати наявним викликам співпрацею з українськими видавцями та прагнуть засвідчити особливу затребуваність культурних практик, книжок і літератури своєю участю у програмі та фестивалі

  — Оксана Карп’юк, менеджерка програм для професійних авдиторій Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

До участі у Book Arsenal Fellowship Program, Kyiv, Ukraine буде відібрано до 8-ми професіоналів, які відвідають 12-й Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», що відбудеться 30 травня—2 червня 2024 року в Києві. 

Участь у програмі включатиме презентаційні події-знайомства з українським книжковим ринком, профільними інституціями та можливостями, які вони надають, відвідини подій фестивалю та B2B зустрічі з українськими видавцями.

Подати заявку

Адреса для запитань та уточнень — [email protected]. У темі листа вказуйте «Book Arsenal Fellowship Program, Kyiv, Ukraine».

Книжковий Арсенал є міжнародною подією, що організована Мистецьким арсеналом. Фестиваль відбувається з 2011 року, і став однією з найбільш впливових літературно-мистецьких подій Східної Європи. У 2019 році отримав звання «Найкращий літературний фестиваль світу». Місія Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» — створювати такі взаємодії між людьми, спільнотами, інституціями, коли поєднання естетичного переживання та інтелектуального включення в контексті книги посилює спроможність людини та суспільства.

Book Arsenal Fellowship Program, Kyiv, Ukraine відбувається вперше у межах 12-го Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» та підтримується Фондом «Партнерство задля стійкості України», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії, Швеції.