Графік роботи

Графік роботи

Графік роботи Фестивалю:

  • 22 червня — з 16:00 до 21:00
  • 23 червня — з 10:00 до 21:00
  • 24 червня — з 10:00 до 21:00
  • 25 червня — з 10:00 до 21:00

У разі оголошення повітряної тривоги просимо негайно пройти в укриття та залишитися там до оголошення відбою! На території Мистецького арсеналу обладнене укриття.

  • Робота Фестивалю відновиться через 30 хвилин після закінчення повітряної тривоги.
  • Робота Фестивалю не відновлюється, якщо відбій повітряної тривоги відбувається о 20:00 або пізніше.

Ознайомитися зі схемою евакуації та дізнатися деталі про безпеку під час фестивалю можна за посиланням.

ХІ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» розпочнеться у четвер, 22 червня. Офіційне відкриття в цей день відбудеться о 17:00. Фестиваль триватиме до 25 червня включно.

На вас чекає:

  • книжковий ярмарок — 6 тематичних секцій («Нонфікшн», «Художня література», «Дитяча книга», «Комікси та графічна проза», «Арткнига»), а також секція «Книга про російсько-українську війну»
  • близько 100 подій у межах фокус-теми «Коли все має значення», літературної програми, програми для/про дітей та підлітків, програми від Літературної лабораторії Мистецького арсеналу, спеціальної програми від Довженко-Центру, спеціальної програми Українського ПЕН, а також перформативні події та майстер-класи
  • 7 виставкових проєктів

 

РОЗКЛАД ПОДІЙ

 

Важливо!

В умовах воєнного стану в Україні та згідно з нормативно-правовими актами, прийнятими органами державної влади у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, а також з метою запобігання виникнення або усунення загрози життю і безпеці осіб, інтересам суспільства або держави, забезпечення громадського порядку, Організатор Фестивалю залишає за собою право вносити зміни до програми та порядку проведення Фестивалю з подальшим повідомленням всіх зацікавлених осіб, шляхом розміщення нововведень на сайті Книжкового Арсеналу та в соціальних мережах.

Команда Книжкового Арсеналу просить про розуміння та звертає вашу увагу, що:

— окремі події Фестивалю можуть розпочатися пізніше вказаного часу або можуть не відбутися з незалежних від організаторів причин;

— зазначені Учасники програми подій можуть скасувати свою участь з незалежних від них та організаторів причин;

— Фестиваль може бути скасований у разі погіршення безпекової ситуації в місті Києві.