img

Йонас Фьогелі

Швейцарія
графічний дизайнер

Йонас Фьогелі — графічний дизайнер. Напрямки роботи — арт-дирекшн, розвиток брендів, видавничий дизайн. Із 2008 року є співзасновником та президентом Hubertus-Design-Group. Професор видавничого дизайну в Кантональній школі мистецтв у Лозанні (ECAL, 2003–2013). З 2013 року очолює факультет візуальних комунікацій в Мистецькому університеті Цюриха. Член Міжнародного об’єднання графіків.

Лауреат численних нагород: Шведська федеральна премія з дизайну, Golden Letter, золота, срібна та бронзова медалі міжнародного конкурсу Most Beautiful Books of the World та багато інших.

На Книжковому Арсеналі Йонас Фьогелі прочитає почесну вступну лекцію як голова журі конкурсу «Найкращий книжковий дизайн–2021», а також візьме участь у експертних читаннях у межах програми з книжкового дизайну «Інтерфейси оптимізму».

Пов’язані події
 • Середа, 23 червня

  16:30 - 17:15

  «Книги живлять оптимізм. Факт, що ці сторінки прискорюють серцебиття, змушує мене хвилюватися щодо моїх пріоритетів у житті». Почесна вступна лекція Йонаса Фьогелі, очільника дизайн-студії Hubertus Design (Швейцарія), голови журі конкурсу «Найкращий книжковий дизайн-2021». Програма з книжкового дизайну «Інтерфейси оптимізму»

  Лекторій

  Додати в Google календар Додати до обраних онлайн-подія
 • Четвер, 24 червня

  10:30 - 11:15

  Експертні коментування «Українські книжки з найкращим книжковим дизайном–2021: чи змінилися фаворити?». Програма з книжкового дизайну «Інтерфейси оптимізму».

  Кафе Європа

  Додати в Google календар Додати до обраних онлайн-подія