img

Аушра Кюдулайте

Литва
ілюстраторка, письменниця

Аушра Кюдулайте — письменниця, ілюстраторка, авторка книжок-картинок. Її перша книжка-картинка «Щастя — це лисичка», створена в співавторстві з Евеліною Дацюте, вже знайшла своїх маленьких читачів у Словенії, Великій Британії, США, Китаї, Південній Кореї та інших країнах. Її найновіша книжка «Макс та 92 мухи» (2020) — перший соло-проєкт як письменниці та ілюстраторки.

Книжка отримала численні національні та міжнародні нагороди, серед яких премія Batchelder Award (конкурс найкращих книжок, опублікованих у США) 2019 року. Окрім того, роботи ілюстраторки було відібрано для виставки ілюстрацій на Дитячому книжковому ярмарку в Болоньї в 2017 році.

На Книжковому Арсеналі Аушра Кюдулайте презентуватиме переклад українською своєї книжки «Щастя — це лисичка» (Чорні вівці, 2020, переклав Володислав Журба).

Пов’язані події
 • Неділя, 27 червня

  15:00 - 15:45

  Як зробити успішний дебют: від невдач до публікації книжки. Майстер-клас Аушри Кюдулайте (Литва), ілюстраторки книжки «Щастя — це лисичка». Ілюстраторські майстерні

  Артсцена

  Додати в Google календар Додати до обраних
 • Субота, 26 червня

  16:30 - 17:15

  Майстер-клас із ілюстрації «Якого кольору твоє щастя?» за книжкою Евеліни Дацюте та Аушри Кюдулайте «Щастя — це лисичка»

  Зона майстер-класів

  Додати в Google календар Додати до обраних