Виставкові проєкти img

Studio PIAF

16.06.21

Авторка: Амелі Коше

За підтримки Посольства Швейцарії в Україні

Амелі Коше — аніматорка та ілюстраторка зі Швейцарії, а також співзасновниця творчого колективу Studio PIAF, започаткованого у Берні (Швейцарія).

Аlpha-ray (2021)

Усі ці ілюстрації репрезентують пісні бернського гурту alpha-ray. Кожна ілюстрація  уособлює певний елемент (вогонь, воду, повітря, землю, дух і магію), і відповідно до того чи іншого елементу створений чорнильний малюнок. Альбом називається «часи сумнівів» і відображає поточний стан суспільства та відчуття невідомості, яке ми зараз особливо переживаємо.

FrischeFische (2020)

FrischeFische означає «свіжа риба». Це комікс про небезпеку «примарних сіток». Так називають рибальські сітки, що колись були викинуті або загублені у морях і океанах. Знадобляться сотні років, перш ніж ці сітки почнуть розкладатися, і за цей час вони можуть спричинити смерть сотень тисяч тварин.

Комікс створений у межах проєкту «Ілюстратори проти вимирання» — творчої співпраці 28 художників-ілюстраторів зі Швейцарії, присвяченої приверненню уваги до кліматичної кризи. Проєкт ініціювали Леоні Рьослер та Рафаель Коллі. 

Tour de déshydratation (2018)

Tour de Déshydratation розповідає про останній «Тур де Франс» у кар’єрі Тома Сімпсона і складається із семи плакатів, виконаних у техніці шовкографії, та відеороликів, що проєктуються на плакати у супроводі звукового нашарування.

Том Сімпсон був одним з найкращих британських професійних велосипедистів. У 1962 році Сімпсон став першим британцем, який одягнув жовту майку Тур де Франс. У 1967 році Том Сімпсон помер від зневоднення на схилах Мон-Ванту під час Тур де Франс внаслідок допінгу і власних непохитних амбіцій.