Виставкові проєкти img

Data CTRL Centre: віднови контроль над даними

16.06.21

Організатори та куратори: Goethe-Institut в Україні, Куншт

Партнер: Tactical Tech

Людина — найвразливіша ланка безпеки в інтернеті. Ми втрачаємо контроль над нашими даними, але нам під силу опанувати інструменти їх захисту. Data CTRL Centre — масштабний регіональний проєкт за ініціативи Goethe-Institut в Україні, спрямований на популяризацію медіаграмотності та захисту персональних даних в інтернеті.

На Книжковому Арсеналі представлена мініверсія виставки за кураторства науково-популярного медіа Куншт, що містить також окремі проєкти Tactical Tech (Берлін). Виставка адаптована під фокус-тему цьогорічного фестивалю та розділена на «оптимістичний» і «скептичний» полюси впливу технологій. Вона показує, як технології використовують наші персональні дані, формують стрічку новин та захищають цифрове життя. Виставка унаочнює, чому так важливо в розвивати критичне мислення та медіаграмотність у сучасних умовах, та спонукає брати відповідальність за власні персональні дані на себе.

На виставці представлені роботи за участі команд Reface, Sensorama, Get bad news, Лабораторія цифрової безпеки, По той бік новин; роботи берлінського художника Арама Бартола, австралійської художниці Теги Брейн, бостонського художника Суря Мату та інших.